środa, 10 lutego 2016

Delikatność...

Witajcie!
W tym miesiącu mam nadzieję trochę Was poinspirować w ArtGrupie ATC, a na pewno zachęcić do wzięcia udziału w wyzwaniu, które w dużej konspiracji przygotowywałam :)
Temat krążył mi po głowie już od jakiegoś czasu, więc nie mogło być inaczej jak po prostu dać upust swoim wizjom :) I tak powstało ATC pt.: "Delikatność".
Zgodnie ze słownikiem języka polskiego delikatny to «odznaczający się kruchością budowy i subtelnością kształtów»; «odznaczający się wrażliwością i subtelnością w sposobie bycia»; «mający niewielką intensywność»; «lekko strawny»; «też: wykwintny, wyszukany», a w końcu «wymagający taktu i ostrożności».

Dla mnie delikatność, to pastelowe kolory, łagodne zapachy, coś ulotnego, momentami wręcz eterycznego... Stąd też moje ATC w subtelnym różowym kolorze, a na nim motyle, dyskretne chlapnięcia i ślady po nich, delikatne spękania, no i piórko - tak lekkie, że trzeba je opleść cieniutką nicią, żeby nie uleciało :)

Zamknijcie zatem oczy i postarajcie sobie wyobrazić tę zmysłową delikatność. Jak już Wam się zmaterializuje, to postarajcie się zamknąć  ją w małym prostokąciku o wymiarach 3,5x2,5 cala (8,9x6,4cm) i pokażcie koniecznie na stronie ArtGurpy ATC :)

6 komentarzy:

maj. pisze...

Ależ piękne!!!

Francesca i jej wolna chwilka pisze...

Piękne i bardzo delikatne ATC.

froebelsternchen pisze...

Lovely designs! Beautiful!

Christine Kiehl pisze...

Very nice! Thank you for sharing!

Sylwia-eR pisze...

Fakt- dla mnie też jedną z odmian delikatności jest piórko wolno unoszące się na wietrze...Twoja praca pięknie to oddaje...

MakaArt pisze...

Wunderbare Kärtchen und tolles Thema! Lg; Maria ;-)