czwartek, 6 czerwca 2019

Albumik w wersji mini...

Maj zleciał nie wiadomo kiedy i z lekkim zażenowaniem zorientowałam się, że nic poza bożonarodzeniową (!) kartką nie pokazałam. Kolejny post i znowu świąteczny projekt :) No ale czasami już tak jest, że i wena może ciut mniejsza, i inne obowiązki czy plany do realizacji nie pozwalają na tworzenie z większym rozmachem. Niemniej jednak ani papierów, ani mediów nie rzucam w kąt i tym razem, zmobilizowana przez Inkę, pokazuję Wam świąteczny minialbum :)
Powstał w ramach czerwcowej inspiracji na Rogatym, z kwadratu o wymiarach 26x26cm, czyli po złożeniu pojedyncza karta ma rozmiar 13x13cm. W sam raz, żeby zmieścić niewielkie zdjęcie. Tym razem nie użyłam gotowych papierów, a strony zrobiłam sama wykorzystując ecoliny i stemple.
Taki albumik pomieści 6 zdjęć, a jego zrobienie zajmuje naprawdę niezbyt wiele czasu. Warto go zrobić, bo z powodzeniem może być fajnym prezentem :)Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do brania udziału w zabawach organizowanych na Rogatym :)

8 komentarzy:

Inka pisze...

Sprytny, wakacyjnie świąteczny ;) album - a właściwie to taki niby folder na klika zdjęć :) Niezły, i szybki, akurat na upalne dni ;)

barbaratoja pisze...

Świetny.
Pokazałaś, że można stworzyć albumik wg własnego pomysłu.

maj. pisze...

Uroczy!!!

Chimera pisze...

Fajny jest, świetne kolory :)

Craftfanka pisze...

Świetna forma:) Cudowna praca:)

raeszka pisze...

Albumik jest cudny :).

R's Rue pisze...

Beautiful. ❤️
www.rsrue.blogspot.com

Carmen pisze...

Pomysłowy i bardzo samodzielny :)