poniedziałek, 27 września 2021

Love the life you live...

Dzisiaj chciałam pokazać Wam pracę trochę inną od dotychczasowych. Myślę, że spokojnie mógłby to być wpis w artjournalu, ale postanowiłam tym razem pobawić się z bardziej przestrzenną formą i tak oto powstał ten domek z motywującymi hasłami 😊

Domek zrobiłam z grubej tektury, którą okleiłam papierem, zagruntowałam przezroczystym gesso, a potem nałożyłam pastę strukturalną przez maski, dodałam pastę drobnoziarnistą, mgiełki, tusze i stemple.

Dach jest misternie sklejany z kawałeczków tektury i malowany kilkoma kolorami farbek akrylowych oraz pociągnięty woskiem w kolorze zielonej patyny - wygląda na prawdziwie wiekowy ☺Dzwoneczek też przerobiłam, żeby bardziej pasował mi do charakteru całej pracy - pierwotnie był błyszczący i złoty.


Zegar pokryłam cracle accents, stąd ten efekt spękanego szkła.


Cyferki pokryte farbkami akrylowymi i pastą drobnoziarnistą, wyglądają jak metalowe i nieco zardzewiałe.


Pozdrawiam serdecznie wszystkich Zaglądających i bardzo dziękuję za komentarze, które tu zostawiacie - dodają skrzydeł 🥰2 komentarze:

sirkkis pisze...

Super lovely hand made art ❤️

Annie pisze...

A wonderful art piece! Full of such wonderful details...the shingles!...and the greenery on the roof, the music on the side edges, the flowers and subtle stamping and all the ephemera on the face of the house. Great work!