niedziela, 17 października 2021

Przytulnie...

"Przytulnie" to temat wyzwania na blogu Zielone Koty, gdzie od niedawna mam ogromną przyjemność inspirować w ramach DT. Pierwsze skojarzenie ze słowem "przytulnie" to kawa w ulubionej filiżance, dobra książka i... kocyk - to już jesień wymusiła :)

Z tematem świetnie korespondują papiery 13@rts, ja do mojego layoutu wybrałam arkusz "Evening with family" z kolekcji "Home Sweet Home". Wykorzystałam obie strony - są równie piękne. 

Kompozycję na layoutach koncentruję zwykle wokół zdjęcia, rozbudowując ją różnymi dodatkami i warstwami. Tym razem główną ozdobą są kwiaty (w tej roli stempel AB Studio), które zabarwiłam tuszami distress oxide peacock feathers i ground espresso (nawet nazwa pasuje do mojego layoutu!).

Papier jest dość wzorzysty, ale nie mogłam sobie odpuścić dodania jeszcze kolejnego wzoru, tym razem przez maskę. Zawsze staram się w ten sposób wzbogacać tło, więc nie ma co walczyć z przyzwyczajeniami :) Niektóre miejsca podbarwiłam farbą akrylową, żeby wydobyć szczegóły kompozycji i tła.Mam nadzieję, że całość zachęci Was nie tylko do tworzenia, ale również do wypicia ulubionego napoju i sięgnięcia po ciekawą lekturę.

Na blogu Zielonych Kotów możecie zobaczyć pełną listę produktów, które użyłam tworząc ten layout. 

Zapraszam do wspólnej zabawy 😀1 komentarz:

sirkkis pisze...

I love your 'Best day ever'. So beautifully and professionally design.