wtorek, 21 lutego 2023

P.S. I love you...

Walentynki już wprawdzie za nami, ale na blogu sklepu ZieloneKoty.pl cały czas trwa wyzwanie "Kochanie moje", na które serdecznie Was zapraszam.Moja propozycja to niewielki tag, na którym główną rolę grają wykrojniki z serii Thinlits od Tima Holtza. Przyznam szczerze, że długi czas miałam obawy, czy te wszystkie drobne elementy da się okiełznać, ale spróbowałam i stwierdzam, że nie taki diabeł straszny jak go malują :) Poza tym w tym zestawie nie są one aż tak małe, żeby sprawiały kłopot przy łączeniu i sklejaniu. Wycięłam je w białym papierze, a następnie malowałam tuszami distress. Do czarnych elementów wykorzystałam dodatkowo kredkę distress (crayons), żeby pogłębić ten kolor.
Serce pomalowałam srebrną farbą akrylową, a następnie wytłoczyłam na nim wzór z folderu do embossingu. Na koniec przetarłam delikatnie pastą woskową, żeby nadać efekt lekkiego postarzenia.
Tło tym razem urozmaiciłam dodając jedynie wzór naniesiony przez maskę i chlapiąc delikatnie rozwodnionym czarnym tuszem distress. I jak to zazwyczaj u mnie bywa - na koniec napis i praca gotowa :)
Pełną listę produktów, które użyłam do stworzenia tej pracy znajdziecie na blogu - zapraszam ❤

Brak komentarzy: