poniedziałek, 27 czerwca 2011

Wakacyjnie i nie tylko...

Na innych blogach pojawiają się piękne prace w letnich, wakacyjnych klimatach, więc i ja postanowiłam poddać się temu nastrojowi, zwłaszcza że u mnie w tym roku wakacje będą dość późno... Lubię morze, ale prawdziwą miłością darzę góry i wakacyjny odpoczynek kojarzy mi się przede wszystkim z górskimi szlakami. Dlatego też karteczka z pozdrowieniami z gór (bystre oko zauważy, że to Pieniny), natomiast ATC dedykuję wszystkim miłośnikom wylegiwania się na plaży :) Obie prace przygotowałam oczywiście na trwające jeszcze wyzwania u Scrapujących Polek.

A tu lepiej widać piaseczek i wodę :)


A druga część mojego dzisiejszego wpisu to "Nieme filmy" czyli dobrodziejstwo roku 1895 zamknięte w formie twinchies with inchies na wyzwanie CraftArtWork. Pamiętam, że kiedyś w niedziele w telewizji polskiej pokazywane były te filmy w cyklu "Stare kino". Szkoda, że jakoś nie chcą do nich wracać... Uwielbiam ten klimat!

Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa, które zostawiacie. Są dla mnie niezwykle cenne :)

11 komentarzy:

anias pisze...

Wow, co za prace, co za klimat! Piękne!
Ja też kocham Pieniny,byłam tam jeden raz, ale do dziś, gdy zamknę oczy powracają te cudowne widoki, szlaki,wąwóz Homole,Wysoka, Dunajec, Sokolica...ach!Ta cudowna cisza.
Dzięki za wspomnienia! Pa!

Boei pisze...

Ale cuda! Wszystkie prace przepiękne, ale twinchies with inchies po prostu obłędne!! Stworzyłaś niesamowity klimat- prawdziwe "Stare kino";)

frutti pisze...

Mi najbardziej podoba się ATC z plażą - aż chce się poleniuchować nad morzem. Niestety w tym roku mogę tylko pomarzyć o wakacjach :/ Pozdrawiam :)

lilavati pisze...

mnie też wyrywa się: ALE CUDA!!! fajny efekt fal z dartym papierem, a Flip i Flap tak jak u Ciebie odchodzą w niepamięć, coraz mniej wyraźni, coraz bardziej spękani, kruszący się...

ZUzanna pisze...

Twinchies NIESAMOWITE!! Uwielbiam!

Unknown pisze...

Twinchies zrobiłaś po prostu genialne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MISTRZOSTWO

etrala pisze...

Świetne prace pokazujesz !! ATC bardzo mi się podoba - dla mnie to jak dotad nieznana forma scrapbookingu -jeszcze nie zrobiłam żadnego ateciaka :))

Anna Zaprzelska pisze...

Fantastyczne prace!

rudlis pisze...

Świetne prace, każda klimatyczna, dopracowana :)

Monia - Monika Jakubowska pisze...

Świetne fale zrobiłaś! Zresztą wszystkie trzy prace super, a w dodatku każda zupełnie inna od pozostałych :)

Anna Baldwin pisze...

Ateciak jest świetny. Zreszta wszystko wyszło ci genialnie