W ramach wakacyjnego relaksu powstał ten oto tag. A wszystko za sprawą zabawy, jaką proponuje Towarzystwo Dobrej Zabawy, w której zliftować trzeba przepiękny tag Annar. Wena mnie natchnęła, nawet nie musiałam jej o to specjalnie prosić :)
Wykorzystałam zapomnianą pastę pękającą...
... dodałam własnoręczny kwiatek z papieru czerpanego...
...i ułożyłam sporo warstw :)
Zajrzyjcie na blog zobaczyć inne pomysły na lift tej pracy Annar :)
Pozdrawiam serdecznie!
poniedziałek, 22 lipca 2019
czwartek, 11 lipca 2019
Akwarelowe tło...
Zainspirowana kursem Inki zrobiłam sobie zakładkę z akwarelowym tłem. Farbki to jedno, ale mnie najwięcej frajdy sprawia układanie kolażu z różnych stempli. Tutaj wykorzystałam 4 wzory. Do tego delikatne chlapnięcia białym splashem i niektóre wzory pokryłam woskiem, co pod światło daje ciekawy efekt opalizowania :)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Odwiedzających i dziękuję za komentarze, które zostawiacie 💖
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Odwiedzających i dziękuję za komentarze, które zostawiacie 💖
sobota, 6 lipca 2019
Minimalistycznie...
Już 6 lipca, a to jak zwykle na Rogatym nowe wyzwanie. Tym razem znowu kartkujemy z mapką, a dodatkowo z nieco innym rozmiarem kartki, a mianowicie formatem DL. Przyznam szczerze, że to moja pierwsza kartka w tym formacie :)
Mapka moim zdaniem podpowiada styl clean&simple, ale absolutnie się tym nie kierujcie! Ja postawiłam na minimalizm, ale żeby zbyt czysto nie było, to karteczkę pochlapałam białym splashem :)
Zapraszam do podjęcia wyzwania!
A mapka wygląda tak:
Mapka moim zdaniem podpowiada styl clean&simple, ale absolutnie się tym nie kierujcie! Ja postawiłam na minimalizm, ale żeby zbyt czysto nie było, to karteczkę pochlapałam białym splashem :)
Zapraszam do podjęcia wyzwania!
A mapka wygląda tak:
niedziela, 23 czerwca 2019
On the meadow...
W tak gorące dni jak ostatnio moja aktywność we wszystkim jest zdecydowanie mniejsza niż zwykle ;) Ale, żeby zupełnie się nie rozleniwić postanowiłam zrobić znowu coś małego, czyli ATC. Idealny temat na te upalne dni proponuje ArtGrupaATC: "Na łące" - "On the meadow". Aż czuć zapach kwiatów, koszonej trawy i słychać brzęczenie owadów :)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich zaglądających :*
Pozdrawiam serdecznie wszystkich zaglądających :*
czwartek, 6 czerwca 2019
Albumik w wersji mini...
Maj zleciał nie wiadomo kiedy i z lekkim zażenowaniem zorientowałam się, że nic poza bożonarodzeniową (!) kartką nie pokazałam. Kolejny post i znowu świąteczny projekt :) No ale czasami już tak jest, że i wena może ciut mniejsza, i inne obowiązki czy plany do realizacji nie pozwalają na tworzenie z większym rozmachem. Niemniej jednak ani papierów, ani mediów nie rzucam w kąt i tym razem, zmobilizowana przez Inkę, pokazuję Wam świąteczny minialbum :)
Powstał w ramach czerwcowej inspiracji na Rogatym, z kwadratu o wymiarach 26x26cm, czyli po złożeniu pojedyncza karta ma rozmiar 13x13cm. W sam raz, żeby zmieścić niewielkie zdjęcie. Tym razem nie użyłam gotowych papierów, a strony zrobiłam sama wykorzystując ecoliny i stemple.
Taki albumik pomieści 6 zdjęć, a jego zrobienie zajmuje naprawdę niezbyt wiele czasu. Warto go zrobić, bo z powodzeniem może być fajnym prezentem :)
Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do brania udziału w zabawach organizowanych na Rogatym :)
Powstał w ramach czerwcowej inspiracji na Rogatym, z kwadratu o wymiarach 26x26cm, czyli po złożeniu pojedyncza karta ma rozmiar 13x13cm. W sam raz, żeby zmieścić niewielkie zdjęcie. Tym razem nie użyłam gotowych papierów, a strony zrobiłam sama wykorzystując ecoliny i stemple.
Taki albumik pomieści 6 zdjęć, a jego zrobienie zajmuje naprawdę niezbyt wiele czasu. Warto go zrobić, bo z powodzeniem może być fajnym prezentem :)
Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do brania udziału w zabawach organizowanych na Rogatym :)
poniedziałek, 6 maja 2019
Z myślą o Bożym Narodzeniu...
A u mnie znowu bożonarodzeniowy klimat :) W maju Inka proponuje kolejną mapkę na świąteczną kartkę. Układ tym razem w poziomie, z czego ja - przyznam szczerze - niezbyt często korzystam ;) Wykorzystałam po raz kolejny zestaw papierów craft o'clock i coś mi się wydaje, że w tym sezonie u mnie będzie przewaga tych wzorów :)
Gałązki wzbogaciłam czerwonym brokatem :)
Zapraszam do zabawy na Rogatym, gdzie święta trwają przez cały rok :)
A mapka wygląda tak:
Pozdrawiam serdecznie!
Gałązki wzbogaciłam czerwonym brokatem :)
Zapraszam do zabawy na Rogatym, gdzie święta trwają przez cały rok :)
A mapka wygląda tak:
Pozdrawiam serdecznie!
Subskrybuj:
Posty (Atom)





















