niedziela, 20 listopada 2022

Pozytywnik...

Dzisiaj w ramach inspiracji dla ZieloneKoty.pl, chciałam pokazać mini albumik. Mieści się w dłoni, co widać na jednym z załączonych zdjęć. U mnie skrywa on pozytywne cytaty, stąd nazwa "pozytywnik". Ta forma może z powodzeniem mieć również inne przeznaczenie - np. na zapisanie ważnych dat, zebranie kilku niewielkich zdjęć lub pamiątkowych wpisów - pozostawiam to Waszej kreatywności.

Albumik jest zrobiony z jednego arkusza papieru 30x30cm i złożony w taki sposób, że powstały jeszcze dodatkowe 3 kieszonki, w których ukryłam tagi z życzeniami dla osoby, której go podaruję.


Do ozdobienia okładki wykorzystałam jedną z ramek z foremki Primy. Wyjątkowo nie pokryłam jej czarnym gesso, tylko białym. Następnie nałożyłam płynną farbę akrylową, którą rozcieńczyłam wodą, co finalnie dało ciekawy efekt zacieków i przetarć. Na sam koniec ramkę przetarłam błyszczącym woskiem. We wnętrzu umieściłam tekturkę z napisem, którą pokryłam przezroczystą pękającą pastą.

W środku, na każdej ze stron, znajduje się wybrany przeze mnie cytat oraz dekoracja składająca się z odbitek stempli, papierowych postaci od Tima Holtza, taśmy washi oraz różnych wyciętych elementów.

Jeśli jesteście zainteresowani konkretnymi produktami, których użyłam, to zapraszam na blog Zielonych Kotów i do sklepu

Pozdrawiam serdecznie!1 komentarz:

sirkkis pisze...

Wonderful, beautiful 😍